SDI Video Converter for HD Video systemer

- Sep 29, 2016-


Produkt detaljer

Grundlæggende Info
  • Best.nr.:HD-1HD-20/HD-SDI

  • Type:Fiber Transceiver

  • Ledninger enheder:DDF

  • Varemærke:HD

  • Specifikation:CE, FCC, RoHS

  • Oprindelse:Shenzhen, Kina

Produktbeskrivelse
Enkeltstående eller rack-monteret valgfri
HD-SDI-kort (metal sag)
Kan indsættes i vores 16-slot, 19 tommer 2U
Kan monteres i rack kabinet med redundant strømforsyning
(HD-SDI-2U).
Single-Mode eller multi-mode
HD-SDI-enheder er udviklet til at understøtte LC /PC
Optiske stik (vi vil tilbyde gratis patch ledning + adapter
For din anmodning om SC/PC eller ST/PC eller FC/PC optisk stik).
Transmission distance udvalg i henhold til den
Optisk Budget. Fabrikanten #39; s standard standard
Er single-mode 20 Km.
amp; #61443;Kontakt nu


Et par af:HDMI konverter (FG-SHA) Næste:H. 264encoder